چگونه تم دایرکت را در اینستاگرام عوض کنیم؟

بر روی نماد دایرکت در زیر عکس های خود درست مانند روش فوق ضربه بزنید ، اما شما مانند "سابق برچسب گروه جدید" انتخاب نخواهید کرد ، شما فقط کاربرانی را که می خواهید مستقیماً شرکت کنند انتخاب نکردید. این باعث می شود یک گروه به جای ارسال پیام برای آنها به صورت جداگانه مانند برخی از کاربران فکر کنند. جستجوی پیام در دایرکت اینستاگرام با پیمایش به پایین و سپس خواندن پیام ها می تواند خسته کننده باشد ، و این زمانی است که قابلیت جستجو مفید باشد. این ویژگی هنگامی مفید است که بخواهید پیامهای شما هنگام خواندن آن از بین بروند. اگر به دلایلی نمی خواهید پیام های شما در گپ بمانند ، این ویژگی را مفید خواهید یافت. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که گزینه "یک نمایش" را انتخاب کنید که در زیر دکمه Send قرار دارد. می توانید با انتخاب "دکمه پاسخ دادن مجاز" شانس بیشتری کسب کنید ، همچنین اگر می خواهید دایرکت به طور دائم در چت باقی بماند ، فقط "نگه داشتن گپ" را انتخاب کنید. خرید فالوور فالووان را امتحان کنید.

 

در هنگام طراحی لوگو به این نکته توجه کنید که در آینده میخواهید از این لوگو روی تمام داراییها و اجزای برند خود استفاده کنید. بنابراین لوگو باید قابلیت مقیاس پذیری داشته باشد تا بتواند در کوچکترین سطوح تا بزرگترین سطوح به یک اندازه قابل شناسایی باشد. همچنین میتوانید لوگوهای انعطاف پذیر طراحی کنید. انعطاف پذیر بودن یعنی لوگو هم به صورت آیکون و هم به صورت متنی قابل استفاده باشد تا بتوانید در سطوح مختلف از گزینههای مناسبتر استفاده کنید. لوگو پوما و لاکوست نمونههایی از لوگوهای انعطاف پذیر هستند. اکثر ما زمانی که نام پوما و لاکوست را میشنویم به یاد آیکون پلنگ پوما و تمساح لاکوست می افتیم. اما در واقع لوگوی اصلی این شرکتها ترکیبی از آیکونهای حیوانات و متنهای Puma و Lacoste هستند. انعطاف پذیر بودن این لوگوها به این شرکتها اجازه میدهد که در مواردی به صورت آزادانه تنها از متن لوگو یا از آیکون لوگوی خود استفاده کنند.

جیک چروینسکی از انجمن بلاک چین معتقد است که سیاستمداران نباید نگران استفاده از رمزارزها برای دور زدن تحریمها توسط روسیه باشند زیرا در مقیاس بزرگ امکانپذیر نیست. کارشناسان سیاستگذاری کریپتو استدلال میکنند که نگرانیهای ابراز شده توسط سیاستمداران بلندپایه درباره فرار روسیه از تحریمهای اقتصادی با استفاده از ارز دیجیتال «کاملاً بیاساس» است. آنها میگویند که بازار کریپتو به اندازه کافی بزرگ و یا عمیق نیست تا بتواند حجم مورد نیاز روسیه را پشتیبانی کند و زیرساخت دارایی دیجیتال در این کشور حداقلی است. این کشور عمدتاً از سیستم تراکنشهای فرامرزی SWIFT قطع شده است و تمامی کسبوکارها در آمریکا و سایر کشورهای غربی از انجام تجارت یا معامله با بانکهای روسیه و صندوق ثروت ملی منع شدهاند. 1/ روسیه نمیتواند و نخواهد توانست از رمزارز برای دور زدن تحریمها استفاده کند. نگرانی در مورد استفاده از کریپتو برای فرار از تحریم ها کاملاً بی اساس است. من توضیح خواهم داد… چروینسکی سه دلیل را بیان کرد که بعید است روسیه از رمزارز برای دور زدن تحریمهای ایالات متحده استفاده کند.

 

[ بازدید : 26 ]

[ دوشنبه 23 خرداد 1401 ] 11:38 ] [ zaki ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]